Ayrıcalıklı Bir Yaşama Merhaba....

Lalezar Konakları

, Merkez /Düzce Durum: Tamamlanan Projeler
Ayrıcalıklı Bir Yaşama Lalezar Konakları'nda "Merhaba" Deyin

Açıklama

Şehrin göbeğinde yeni bir soluk, yeni bir yaşam konsepti hızla yükseliyor. Lalezar Yapı, Lalezar Konakları ile şehrin merkezine hak ettiği değeri veriyor. Yaklaşık 19.000 metrekare üzerine 12 blok olarak inşa edilen asansörlü toplam 178 daire; stil sahibi, konfordan ödün vermeden kent merkezinde yaşamak isteyen ayrıcaklıklı aileleri bekliyor. Sosyal tesis, açık ve kapalı otopark alanları, bisiklet ve yürüyüş parkurları ve açık hava spor olanakları ile donatılan Lalezar Konakları'nda sağlıklı ve huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Düzce'de ilk kez iki blok arası mesafe tam 12 metre. Bahar ve yaz aylarında balkon keyfinizin tadını hiç bozmadan çıkarın. 12 metrelik blok arası mesafesi size daha verimli bir yaşam sunuyor. Yan bloktan gelen sesler ya da balkonunuzda otururken yaşadığınız olumsuzluklar Lalezar Konakları'm geniş blok arası mesafeleri ile ortadan kalkıyor.Daha geniş ve ferah bir alanda keyfinize keyif katarak yaşayın. 

Geniş Ortak Alanlar ile Hayatınızı Kolaylaştırın. 

Düzce'de birden fazla ilki aynı projede buluşturuyoruz. Örneğin Lalezar Konaklan'nda blok aralarına ve giriş kapılarına araç park edilmiyor. Bunun yerine blok araları yürüyüş, bisiklet parkurları ve 6600 metre kare yeşil alanla donatılarak geniş bir yaşam alanına dönüşüyor. Ayrıca Lalezar konakları 85 metrekarelik çok amaçlı salonu, 48 metrekarelik mescidi, -toplam 2050 metrekare alana yayılan; göleti, çocuk parkı, açık hava spor aletleri gibi olanakları ile size nitelikli bir yaşam sunuyor.

Otopark Sorununu Dert Etmeyin

Açık ve kapalı otopark alanı ile yine bir ilke imza atan Lalezar Konakları 74 araç kapasiteli toplam 1500 metrekare kapalı otopark ve 108 araç kapasiteli toplam 1485 metrekare açık otopark alanı ile şehrin en gözde projesi. 

 
 

 

 
Diğer Projeler
Size Ulaşalım İletişim bilgilerinizi bırakın sizi arayalım.
Takip Et